0 (541) 227 40 02 bilgi@yasampsikoloji.com
Kemerköprü Mah. Davut Fırıncıoğlu Cad.Ülkü Apt. No:66 Kat:1 74100 BARTIN

Hakkımızda

Psikolog Erkan YILDIRIM

1964 yılında Zonguldak’ta doğdu. 1987 yılında ODTÜ Psikoloji bölümünü bitirdi. Aynı yıl içinde ODTÜ Mimarlık ve Psikoloji bölümünün koordine ettiği “Emeklilerin Yaşam Koşulları” ile ilgili uluslararası bir araştırmanın Zonguldak ayağında görev aldı.

Psikolog Erkan YILDIRIM

Türk Spastik Çocuklar Derneği-Zonguldak şubesinin kuruluş çalışmalarında yer alarak açılan rehabilitasyon merkezinin ilk psikoloğu oldu. 1993-2003 yılları arasında özel dershanelere rehberlik hizmeti verdi. 2001 yılında Bartın’da ilk özel eğitim ve rehabilitasyon merkezini kurdu. Bu çalışmaları sırasında Türk Psikologlar Derneği’nin düzenlediği eğitim kurslarına ve kongrelere katılarak alandaki yenilikleri izledi.

2011 yılında CİSED tarafından düzenlenen Evlilik ve Çift Terapisi eğitimlerine katıldı ve IFTA(International Family Therapy Association) onaylı Evlilik Terapisti belgesi aldı. 2014 yılında Psikonet Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen ve ISST(International Society of Schema Therapy) onaylı Şema Terapi Sertifikasyon Eğitimine  katılarak Şema Terapisti sertifikası aldı.

Halen Zonguldak ve Bartın’da deneyimleriyle ilgili konularda danışmanlık hizmetleri vermektedir.